Europejska drewniana paleta, o wymiarach 1200 x 800 mm, stanowi standardowy wymiar w branży logistycznej i dystrybucyjnej na terenie Europy kontynentalnej. Jest to platforma ogólnego przeznaczenia, która znajduje szerokie zastosowanie w różnych sektorach przemysłu, od spożywczego po chemiczny, zapewniając efektywny i bezpieczny transport towarów i produktów.

W naszym tartaku produkujemy wytrzymałe palety jednorazowe o wymiarach 1200×800, cena jednej palety to 21 zł. Zapraszamy do kontaktu: 727553470 603114047

Paleta składa się z kilku kluczowych elementów konstrukcyjnych, które przyczyniają się do jej wytrzymałości i funkcjonalności. Wykonana jest z drewna, co zapewnia jej solidność a jednocześnie stanowi ekologiczną alternatywę dla palet wykonanych z tworzyw sztucznych. Drewno jest odpowiednio obrabiane, aby zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym oraz atakom szkodników, co jest szczególnie istotne przy międzynarodowym transporcie towarów.

Paleta 1200 x 800 mm ze Stolarni Krawczyk jest zaprojektowana tak, aby maksymalizować efektywność logistyczną. Jej wymiary zostały dobrane w taki sposób, aby optymalnie pasowała do kontenerów transportowych i pojazdów ciężarowych, co umożliwia efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej. Ponadto, palety te są kompatybilne z większością systemów regałowych, co ułatwia składowanie i zarządzanie magazynem. Zaleta ta wykorzystywana jest przez producentów elementów o dużych wymiarach, w ten sposób transportowane są świetliki przemysłowe, wyłazy na dachspieki kwarcowe a nawet elementy służące do modernizacji szamba.

W kontekście zrównoważonego rozwoju, europejska [ EURO ] paleta drewniana 1200 x 800 mm odgrywa ważną rolę w obiegu gospodarki o obiegu zamkniętym. Możliwość wielokrotnego użytku i recyklingu palet wpisuje się w ideę zrównoważonej konsumpcji i produkcji, przyczyniając się do redukcji odpadów i emisji dwutlenku węgla.

Europejska paleta drewniana EURO 1200 x 800 mm jest kluczowym elementem w łańcuchu dostaw, oferującym firmom nie tylko wydajność logistyczną, ale także przyczyniającym się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Jej uniwersalność, wytrzymałość oraz możliwość recyklingu sprawiają, że jest to preferowane rozwiązanie dla wielu branż, wspierające zarówno lokalne, jak i międzynarodowe przepływy towarowe.

Paleta jednorazowa 1200×800 EURO - 21 zł
Paleta jednorazowa 1200×800 EURO – 21 zł

Paleta jednorazowa 1200×800 EURO – zobacz zastosowanie

Jednorazowe palety Euro o wymiarach 1200×800 mm są szeroko stosowane w różnych sektorach przemysłu i logistyki ze względu na ich standardowy rozmiar i wygodę użytkowania. Ich główne zastosowania obejmują:

  1. Transport i logistyka: Palety jednorazowe są często wykorzystywane do transportu towarów między firmami i krajami. Standardowy rozmiar ułatwia optymalizację przestrzeni w ciężarówkach, kontenerach i na magazynach.
  2. Eksport: Ze względu na jednorazowe użycie, są one idealne do wysyłki produktów za granicę, gdzie zwrot palety może być nieekonomiczny lub logistycznie trudny.
  3. Produkty o wysokiej wartości lub jednorazowego użytku: Idealne do produktów, które wymagają nowej palety ze względów higienicznych lub bezpieczeństwa.
  4. Przemysł spożywczy i farmaceutyczny: W tych branżach często wymagane są palety jednorazowego użytku, aby zapewnić wysoki poziom higieny i uniknąć kontaminacji.
  5. Targi i wystawy: Palety jednorazowe są używane do transportu materiałów wystawienniczych ze względu na ich jednorazowy charakter i łatwość w utylizacji po zakończeniu wydarzenia.
  6. Produkty nietrwałe i sezonowe: Idealne do produktów, które są transportowane tylko w określonych sezonach lub mają krótki okres przydatności do użycia, gdzie zwrot i ponowne użycie palet nie jest praktyczne.
  7. Sklepy detaliczne i supermarkety: Do transportu towarów od centrum dystrybucyjnego do poszczególnych sklepów, gdzie palety mogą być następnie z łatwością zutylizowane.
  8. Działania promocyjne i okolicznościowe: Do jednorazowych wysyłek produktów promocyjnych lub okolicznościowych, gdzie standardowe rozwiązania logistyczne mogą być mniej efektywne.

Palety jednorazowe są cenione za ich niski koszt, standardowe wymiary ułatwiające logistykę i brak konieczności zwrotu, co sprawia, że są one atrakcyjną opcją dla wielu zastosowań w różnych branżach.

Paleta jednorazowa 1200×800 cena

W tartaku Krawczyk, zlokalizowanym w malowniczej Kopienicy, oferujemy wysokiej jakości palety jednorazowe o wymiarach 1200×800, dostępne w przystępnej cenie 21 zł za sztukę. Nasze produkty charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, sprawdzając się w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych i logistycznych.

Służymy naszym klientom z szerokiego regionu Śląska, obsługując miasta takie jak Zbrosławice, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Pyskowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Katowice oraz inne lokalizacje na terenie województwa śląskiego. Jesteśmy dumni z możliwości wspierania lokalnej gospodarki i przemysłu, dostarczając produkty spełniające najwyższe standardy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z regionu – niezależnie od tego, czy działacie Państwo w Zbrosławicach, Tarnowskich Górach, Lublińcu, Pyskowicach, Gliwicach, Bytomiu, Zabrzu, Katowicach czy gdziekolwiek na Śląsku. Dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się, jak nasze palety mogą przyczynić się do wzrostu efektywności Waszej działalności.

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerami telefonu: 727553470 lub 603114047. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji, gotowi udzielić wszelkich informacji i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Nie czekaj, odkryj, jak nasze palety jednorazowe mogą wspierać Twój biznes w Śląsku i poza nim!